Anna Oller

dr n. hum., psychoterapeuta
tel. 660 299 442

e-mail: a.oller@przestrzen-rozwoju.pl

dr n. hum. Anna Oller – psychoterapeutka. Absolwentka czteroletniego kursu psychoterapii w podejściu psychoanalitycznym organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala im. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych. Współpracuje z gdyńską firmą Solution, działającą w obszarze doradztwa zarządzania personelem, m.in. jako konsultant i asesor podczas ocen Assessment/Development Centre.

Doświadczenie kliniczne zdobywała, m.in. podczas stażu w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala im. Józefa Babińskiego w Krakowie, w dominikańskim Centrum Pomocy Psychologicznej (Fundacja św. Jacka w Gdańsku), prowadząc psychoterapię indywidualną. W latach 2009-2015 była związana z fundacją „Między Słowami”, proponowała różnorodne formy pomocy i wsparcia psychologicznego dla osób po urazie mózgu, doznanym podczas udaru czy wypadku komunikacyjnego, i ich rodzin.
Pracę z pacjentem poddaje systematycznej superwizji.