O nas

Jeżeli trafiłeś na stronę Centrum Psychoterapii Przestrzeń Rozwoju, to prawdopodobnie pragniesz coś zmienić w swoim życiu. Być może zmagasz się od dłuższego czasu z problemami, które niejednokrotnie próbowałeś samodzielnie rozwiązać, niestety bezskutecznie. A może szukasz miejsca, które pozwoli Ci lepiej poznać siebie samego, rozwinąć swój potencjał?

Jeżeli tak nasza oferta jest dla Ciebie.

Centrum Psychoterapii Przestrzeń Rozwoju jest miejscem skupiającym profesjonalnych psychoterapeutów, którzy swoimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem gwarantują skuteczną psychoterapię na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest świadczenie pomocy psychologicznej oraz psychoterapii zgodnie ze standardami merytorycznymi i etycznymi wyznaczonymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Prowadzimy psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, który pozwala na przyjrzenie się własnym trudnościom, mechanizmom ich działania, temu jak dotychczas żyliśmy po to, by rozumiejąc naturę własnej nieświadomości móc wprowadzać zmiany i czuć satysfakcję we własnym życiu.